BOHATEROWIE


Bryn Case
Wiek: 17
Główne cechy: odważna, nieufna
Moc: cofa lub zatrzymuje czas
Dom: Tempusi
Bryn miała straszne dzieciństwo. Jej ojciec został zamordowany przez rosyjską mafię, ponieważ zadłużył się w pożyczkach hazardowych. Jej babcia zmarła na raka płuc. Bryn była do niej bardzo przywiązana, to dzięki niej wierzy w wilkołaki. Gdy dorastała została zgwałcona, jednak nie straciła dziewictwa, więc sąd uznał to za próbę gwałtu. Jej ojczym uważał, że nie jest zdrowa psychicznie i na parę dni wylądowała w psychiatryku. Bryn do końca znienawidziła wszystkich mężczyzn. Uważa, że myślą tylko o jednym i nie są niczego warci.


Sonia Rosse
Wiek: 17
Główne cechy: przyjacielska, ufna, modnisia
Moc: Nieodkryta
Dom: Nieodkryci
Z Bryn zaczęła przyjaźnić się w pierwszej klasie podstawowej. Od tego czasu były przyjaciółkami. Jej mama jest pielęgniarką i pracuje z mamą Bryn. Często kłóci się z przyjaciółką o byle co, jednak po czasie godzą się. Sonia, tak samo jak Bryn chce zostać wilkołakiem. Szybko zawiera przyjaźnie i jest bardzo ufna.Louis Trivette
Wiek: 17
Główne cechy: można na nim polegać, przyjacielski
Moc: zmiana w dym
Dom: Elementarni
Louis urodził się wilkiem. Razem z watahą swojej mamy podróżowali z kąta w kąt z nadzieją, że Blackwell'owie zostawią ich w spokoju. Jest miłym i pogodnym optymistą. Szybko zawiera przyjaźnie.


Leo Bellisario
Wiek: 17
Główne cechy: zabawny, pomocny
Moc: Nieodkryty
Leo ukrywa swoje uczucia pod maską wesołego humoru. Potrafi śmiać się całymi dniami, jednak jego oczy są smutne. Jest zagubiony i samotny. Nie ma ojca. Pewnej nocy wyszedł do lasu bez pozwolenia mamy i został tam ugryziony. Bał się przyznać, że złamał zakaz i nic nie mówił o ranie. W czasie pełni czuł się strasznie i powiedział o wszystkim matce, a ta zawiozła go do szpitala. Gdy byli w samochodzie, Leo zmienił się w wilkołaka i zabił matkę oraz dziesięcioletnią siostrę. Agenci M.A.R.Z.N. znaleźli go, gdy błąkał się po lesie.


Aya Rand
Wiek: 18
Główne cechy: dobra, pomocna, troskliwa
Moc: wpływa na uczucia
Aya wraz z swoim bratem Neema przyjechali do Ameryki, aby uniknąć biedy w Afryce. Pewnego dnia do ich mieszkania włamał się wilkołak i zostali zmienieni. Aya jest bardzo dobrym człowiekiem. Pomaga w szpitalu. W przyszłości chce wspomóc akcję charytatywną na rzecz dzieci z Afryki.


Neema Rand
Wiek: 16
Główne cechy: dziecinny, ambitny, komputerowiec
Moc: telekineza
Neema jest geniuszem komputerowym. Potrafi zhakować proste programy, których używa rząd. Sam tworzy gry komputerowe. Uwielbia, wraz ze swoim przyjacielem Leo, robić kawały innym ludziom. Jest pogodnym chłopakiem.


Colton Evans
Wiek: 18
Główne cechy: zarozumiały, flirciarz
Moc: panowanie nad ziemią
Zawodowy podrywacz, który uważa, że może wykorzystywać dziewczyny na każdym kroku. Ma ogromne mniemanie o sobie. Potrafi jednak być miły i przyjacielski. Urodził się wilkiem. Jego rodzice zginęli w pożarze, gdy był mały. Mieszkał w domu dziecka, ale uciekł stamtąd po pierwszej pełni.

4 komentarze:

 1. Śliczne opisy :*
  Zwłaszcza podoba mi się Soni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Leo Bellisario" - Piękny art. Osobiście nie umiem szukać takich rzeczy, choć uparłam się dodawać do każdego rozdziału jakieś zdjęcie. Swoją drogą - polecam. Dodanie jednego obrazka jest na prawdę dobrym pomysłem. Co do map mam podzielone zdanie, bo niby dobrze, że czytelnik może się odnaleźć, a z drugiej strony, powinno się samemu opisywać takie rzeczy. Cóż, każdy orze, jak może :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety art nie jest mój (tak, tak, zapominałam napisać) Teraz czytam "Olimpijskich herosów" Ricka Riordana i szczególnie spodobał mi się jeden bohater, a gdy wpisałam w google jego imię to ukazało się moim oczom to cudo i po prostu się zakochałam. Szukałam godzinami chłopaka, który byłby podobny to chłopaka z tego arta, ale żaden nie był tak przystojny i po prostu musiałam wstawić to zdjęcie. Wybaczcie mi :P

   Usuń
 3. Jak nazywa się aktorka, która jest tutaj podpisana jako Sonia Rosse?

  OdpowiedzUsuń